
Vad är de så kallade mänskliga rättigheterna om det endast är västerlänningar som upprätthåller dem? Sverige måste fundera på om universella rättigheter från FN och andra organisationer verkligen är önskvärda, om de bara har gett oss vänsterliberal laglöshet. Istället är det medborgerliga rättigheter som borde härska i enskilda länder, säger Dick Erixon (SD).
Donera gärna via Swish: 123 121 49 31
Bli medlem i kanalen för att stötta Riks https://www.youtube.com/channel/UC92Oxzg1gRXf7awoRX3GG8g/join
Riks #Sverige
Glöm inte bort att prenumerera på vår kanal om ni gillar det vi gör! 👍 Kommentera gärna men glöm inte bort att hålla en trevlig ton!
Besök gärna vår hemsida på riks.se
Glöm inte bort att följa oss på: Instagram: https://www.instagram.com/riksstudios/ Facebook: https://www.facebook.com/Riksstudios Twitter: https://twitter.com/Riksstudios
Vi tar gärna emot era synpunkter på våra program: 💻 redaktion@riks.se
Tipsa oss: tips@riks.se Ansvarig utgivare: Richard Sörman
Kommentarer förhandsgranskas inte av Riks och är inte redaktionellt material. Du är själv juridiskt ansvarig för det du skriver i kommentarsfältet.